Kim jesteśmy

Kraina Kreatywnych Kobiet to wspólny projekt kilku kobiet z pasją, wyobraźnią i potężną dawką miłości do świata. Więcej informacji już wkrótce! :)
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Dołącz do nas

Odwiedziło nas

wtorek, 20 maja 2014

TOHO, szydełko i nowe pasje.

No dobra, coś słabo nam idzie to blogowanie. Ale chyba powoli odnajdujemy się w naszych 100 pomysłach na minutę i jest szansa, na ogarnięcie i tej kwestii. A przynajmniej mam taką nadzieję. ;)

Ostatnimi czasy naszymi sercami zawładnęły sznury szydełkowo-koralikowe. I przy tej okazji dołączyła do nas Klaudia, która robi mega robotę, tylko nie zawsze chce się do tego przyznać! ;)
W tej kwestii udało nam się już nawet wypracować pewien "podział obowiązków". Nazywam go tak z braku lepszego słowa, ale dla żadnej z nas nie jest to obowiązek sensu stricte. Za to bardzo duża przyjemność. I tak Klaudia z Martą zawzięcie szydełkują, a ja robię za zaopatrzeniowca i szaleję w naszym ulubionym sklepie z koralikami. ;) Czasem też dobieram kolory, rozrysowuję wory i przygotowuję dziewczynom pracę (czyt. biorę się za igłę z nitką i znikam w czeluściach muzyki nawlekając kolejne sekwencje). Przy tym ostatnim niesamowicie pomaga nam też najmłodsza członkini zespołu Kreatywnych Kobiet - sześcioletnia Natalia. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak fantastyczne zestawy kolorów dobiera!

Ale do rzeczy.

Zaczęło się grzecznie i spokojnie. 6 koralików w rzędzie. Tęczowa sześciokolorowa bransoletka w paski. Tak żeby ułatwić sobie pracę...


Później zaczęłyśmy bardziej kombinować z wzorami.A potem zakochałyśmy się w gąsienicach. ;) Płaskie bransoletki z koralikami typu magatama na jakiś czas skradły nam serca. ;)Po chwili zwierzyniec powiększył się o małe stadko kolorowych jeżyków...

A w międzyczasie pojawiły się spirale. 

Zrobiło się bardzo długo i kolorowo, a to jeszcze nie wszystko...
Obiecuję w tym tygodniu pokazać Wam, co teraz wychodzi spod szydełek dziewczyn. :)

Trzymajcie się cieplutko w ten dziwny, senny dzień!
K. :)0 komentarze: